Hyödynnä Nikan
talvikampanja!

Tee tilauksesi helmikuun 2024 loppuun mennessä, niin saat 10% alennuksen. Talvi tarjoaa erinomaisen mahdollisuuden asentaa parvekelasit. Lasitetulla parvekkeella kevätkin koittaa aikaisemmin. Pääset nauttimaan kevätauringon lämmöstä jo maaliskuussa!

Yhteystiedot

Nika Lasitus Oy

Toimitusjohtaja
Kristian Vanamo
0504652680
kristian.vanamo@nika.fi

Projektimyynti
Toni Avikainen
Projektipäällikkö
p. 050 559 3979
toni.avikainen@nika.fi

Kuluttajat ja huollot
Teijo Maaninka
teijo.maaninka@nika.fi
p.050 5593 994

Osto- ja myyntireskontra
Jenna Korhonen
p. 050 5594511
jenna.korhonen@nika.fi

Huolto-, takuu- ja varaosapalvelut pääkaupunkiseudulla
Teijo Maaninka
p. 050 559 3994
huolto@nika.fi

Osoite
Tuupakantie 3
01740 VANTAA

Laskutustiedot

Verkkolaskutusosoite: 0037 0968 4146
Operaattori: Maventa
Välittäjätunnus: 0037 2129 1126

Paperiset laskut:
Nika Lasitus Oy
Tuupakantie 3
01740 VANTAA

Tehdas

Vaihde
020 734 3450

Lasimyynti
Merja Johansen
p. 050 5594522
lasimyynti@aluroll.fi

Osto- ja myyntireskontra
Jenna Korhonen
p. 050 5594511
jenna.korhonen@nika.fi

Osoite
Metallikatu 1
15160 Lahti

Laskutustiedot

ostoreskontra@aluroll.fi
IBAN: FI82 5612 1120 8063 82
BIC: OKOYFIHH
Verkkolaskutusosoite: 003707622005
Operaattori: Maventa
Välittäjän tunnus: 003721291126

Paperiset laskut:
Aluroll Oy
Metallikatu 1
15160 Lahti

Ota yhteyttä

Haluatko keskustella uudiskohteen projektista tai saneerauskohteesta? Ota yhteyttä, niin autamme nopeasti.

Kristian Vanamo
Toimitusjohtaja
puh. 0504652680
kristian.vanamo@nika.fi

Toni Avikainen
Projektipäällikkö
puh. 050 559 3979
toni.avikainen@nika.fi


    SOITA